اعضای شورا این بار در کوی فلسطین پیگیری مشکلات مردم بودند

1401/04/01

در این دیدار اعضای شورا، شهردار منطقه ۳ و مسئولین در برسی مشکلات مردم محله کوی فلسطین مذاکرات و راهنمایی های لازم را همراه با بازدید میدانی انجام دادند.


در این دیدار اعضای شورا، شهردار منطقه ۳ و مسئولین در برسی مشکلات مردم محله کوی فلسطین مذاکرات و راهنمایی های لازم را همراه با بازدید میدانی انجام دادند.
اهالی عمده ترین درخواست خود را با موضوع جا به جایی از این محله ابراز داشتند و بیان کردند در سفر ریاست جمهوری هم موضوع انتقال این منطقه مطرح و دستور فوریت جابه جایی صادر شده است، منتها تا کنون کاری در این خصوص به اهالی گزارش نشده. 
 
- در این منطقه بدلیل بافت فرسوده منازل ،احتمال ریزش دیوارها وجود دارد و از طرفی هم با مشکل بازسازی مواجه هستند که مجوز در این اخصوص صادر نمی‌شود و بحث انتقال هم فعلا نا مشخص می‌باشد.  اهالی از این باب نگران فرو ریختن دیوار و سقف منازل هستند . 
 
یکی از مهمترین مشکلات این محل بدلیل وجود زمین های بایر درحاشیه راه آهن و باغات، تجمع معتادین بسیار زیاد است .در ادامه آهالی گفتند محل تردد و رفت و آمد اهالی به مرکز شهر بدلیل نبود پل عابر پیاده با خطرات زیادی همراه است .
 
 از کمبود های این محله میت‍و‌ان مخازن سطل زباله ببه وضوح دید. 
 
و همینطور مشکل مهم دیگر بعلت زمین های بایر و بلا استفاده در این منطقه، وجود حیوانات موذی مثل موش و مار بود که باعث اذیت اهالی شده.
 
- نزدیکی به خط راه آهن یکی از خطر آفرین ترین‌مسائل و باعث سلب آسایش اهالی شده و دربرخی موارد باعث ایجاد تلفات جانی نیز گشته است. 
 
- وضعیت موجود آسفالت اکثر خیابانها و کوچه ها نامناسب بوده و نیاز به آسفالت ریزی دارد .
 
- بدلیل نبود مکان های تفریحی و ورزشی نیاز مبرم به برگزاری برنامه های فرهنگی به جوانان و کودکان می باشد و درخواست کمک هزینه های این برنامه ها را از شهرداری مطالبه کردند.
 
- عمده ترین مشکل دیگر نظافت و رفت و روب محلات بود که فقط یک پاکبان در‌محله وجود دارد .
 
- بدلیل بالا بودن آبهای سطحی در این منطقه رطوبت به اکثر منازل آسیب زده.
 
- کانال فاضلابی درکنار ریل راه آهن وجود دارد و باید جدول کشی و نظافت گردد و بوی بسیار تند تعفن موجب اذیت و ناراحتی اهالی گشته است .
 
- مشکل آنتن دهی تلفن و اینترنت نیز مطرح شد که با راهنمایی اعضای حاضر  آگاه سازی صورت گرفت.
 
- بدلیل قرار گرفتن در جنوبی ترین نقطه از شهر از نظر امنیت هم مشکلاتی  دیده‌میشود و سارقین محلی برای خرید و فروش مواد مخدر هم پیمان شده اند.
 
 
 

نوشته شده توسط: Admin -- تعداد بازدید ها:

لینک خبر