شورای شهر برای انتخاب شهردار زنجان به 3 گزینه رسید

1396/06/21
13/09/2017 11:45:03 ق.ظ

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه تا پایان هفته جاری، زمان نهایی انتخاب شهردار اعلام می‌شود، گفت: از بین 10 گزینه مورد نظر، اعضای شورای شهر بر سر سه نفر به اجماع رسیدند.


سجاد خدایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: از بین 10 گزینه در نظر گرفته شده برای شهرداری زنجان سه نفر به مرحله بعدی رفتند.

وی با اشاره به اینکه طی روزهای آتی این سه نفر برنامه‌های خود را اعلام خواهند کرد، گفت: در واقع تا آخر هفته برنامه‌های سه گزینه باقی‌مانده تحویل و اعضای شورای شهر کار بررسی آن را انجام خواهند داد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه تا آخر این هفته بررسی سه گزینه باقی مانده انجام خواهد شد، افزود: پنج‌شنبه این هفته، زمان نهایی انتخاب شهردار اعلام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر با یک رویکرد متحدانه و در یک وفاق کامل کار بررسی گزینه‌های شهرداری را انجام دادند، اضافه کرد: حتی یک درصد نیز تشتت آرا وجود نداشت.

خدایی با اشاره به اینکه کار بررسی سه گزینه شهرداری تا آخر هفته جاری به پایان می‌رسد، گفت: فعلا بنا نداریم تا انتخاب فرد نهایی اسامی را اعلام کنیم.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2813