قدردانی اعضای شورای اسلامی شهر زنجان از حضور مردم شریف زنجان در راهپیمایی یوم ا... 13 آبان

1397/08/13
04/11/2018 01:46:01 ب.ظ

اعضای شورای اسلامی شهر زنجان با صدور بیانیه ای از حضور با شکوه مردم انقلابی و ولایت مدار زنجان در راهپیمایی یوم ا...13 آبان قدردانی کردند.


اعضای شورای اسلامی شهر زنجان با صدور بیانیه ای از حضور با شکوه مردم انقلابی و ولایت مدار زنجان در راهپیمایی یوم ا...13 آبان قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر زنجان در این بیانیه آمده است:

 

بسمه تعالی

 

حمد و سپاس خداوند متعال را که بار دیگر، توفیق  شرکت در راهپیمایی روز 13 آبان را شامل حال مردم انقلابی و ولایتمدار شهر زنجان گردانید و به فضل الهی با خلق حماسه ای بزرگ در این روز برگ زرین دیگری بر لوح انقلاب افزودند.

این حضور عاشقانه مردم زنجان به عنوان یکی از نقاط عطف تاریخی همگام با ملت انقلابی و استکبار ستیز ایران اسلامی نشان دهنده درک زمان ،اقتدار،بصیرت وشجاعت این عزیزان است.

بی شک شرکت کنندگان در راهپیمایی یوم ا..13آبان، وحدت، اتحاد، وفاق و یکپارچگی ملی خود را حول منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ضامن تداوم انقلاب اسلامی و آرمانهای بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشرفت کشور و عامل شکست و ناکامی سناریوهای شیطانی دشمنان انقلاب دانسته و همدلی و انسجام را به عنوان راهبرد عزت و پیشرفت انتخاب نموده اند.

اینجانبان به عنوان نمایندگان شهروندان محترم زنجان در شورای اسلامی شهر لازم میدانیم به سهم خویش از حضور یکپارچه ی مردم شریف و نجیب زنجان به ویژه دانش آموزان عزیز در خلق راهپیمایی باشکوه 13 آبان کمال تقدیر و تشکر را داشته و از درگاه خداوند منان اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و  سعادت شما مردم عزیز را خواهانیم.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2963