کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا به ریاست کمیسیون مذکور جناب آقای مهندس نجفی و سایر اعضا تشکیل شد.

1401/5/2
25/07/2022 01:43:53 ب.ظ

کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا به ریاست کمیسیون مذکور جناب آقای مهندس نجفی و سایر اعضا تشکیل شد. در این جلسه پیش از قرائت لوایح معاون امور زیربنایی توضیحاتی در خصوص معبر پادگان ابراز داشت.


 صبح روز 2 مرداد کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا به ریاست کمیسیون مذکور جناب آقای مهندس نجفی و سایر اعضا تشکیل شد.
در این جلسه پیش از قرائت لوایح معاون امور زیربنایی توضیحاتی در خصوص معبر پادگان ابراز داشت. در این توضیحات انصاری گفت: تقریبا اکثر برنامه ریزی کارها انجام شده و به صورت مختصر برخی کارها باقی مانده. مسیر سردرب و مسیر اصلی شرقی، غربی و در محور اصلی موضوع آسفالت انجام شده و برخی قسمت های جزئی باقی مانده. درب های سردرب پادگان نصب شده و به محض اتمام آسفالت در قسمت مربوطه آن را تحویل پادگان خواهیم داد.
ما 2 برنامه در نظر داریم. برنامه 1 ماهه و به صورت فشرده و نیز برنامه 45 روزه الی 60 روزه داریم. در برنامه اول تا یک ماه دیگر به صورت فشردگی کار و نبود موانع آمادگی افتتاح معبر پادگان را داریم. برنامه دوم نیز با طی فرایند مراحل در شهرداری در یک بازه زمانی 45 روزه الی 2 ماهه رقم خورده. اولویت اصلی تحویل سردرب به پادگان است تا محور کناری را تحویل شهرداری دهند و دیوارهای داخل محدوده خیابان تخریب شود. از طرفی با پیمانکار صحبت شده تا طی هفته جاری باقی دیوارهای بتنی محدوده پادگان را نیز نصب کند. جدول گذاری ها بالای 96% انجام شده و از سردیس شهید مخبری قرار است در این محدوده استفاده کنیم. در بحث روشنایی با سازمان سیمامنظر و فضای سبز شهری صبت شده تا از پایه چراغ های در اختیار این سازمان استفاده شود. هزینه روشنایی پادگان نزدیک به 4 میلیارد تومان است. در قسمت دوربین های امنیتی پادگان نیز یک ماه زمان نیاز داریم. با برداشتن دیوارهای شرقی، غربی جدول گذاری ها به اتمام خواهد رسید و بعد از همه این مراحل لایه آسفالت نهایی انجام خواهد شد. در برخی قسمت ها ضعف نیروی انسانی شهرداری را تحت فشار قرار داده.


نوشته شده توسط: Admin -- تعداد بازدید ها:

لینک خبر