دیدار از بیمارستان ولیعصر

1401/5/10
03/08/2022 03:08:10 ب.ظ

دکتر نیشابوری رئیس بیمارستان ولیعصر در این دیدار گفت: این بیمارستان با چندین رشته تخصصی و فوق تخصصی با همت مردم و خیرین برپا شده درحال حاظر انتظارات مردم با امکانات ما همخوانی ندارد. مراجعین بیشتر شده و نیاز به تحول دیده می‌شود


دکتر نیشابوری رئیس بیمارستان ولیعصر در این دیدار گفت: این بیمارستان با چندین رشته تخصصی و فوق تخصصی با همت مردم و خیرین برپا شده درحال حاظر انتظارات مردم با امکانات ما همخوانی ندارد. مراجعین بیشتر شده و نیاز به تحول دیده می‌شود.

با اتفاقاتی که در حوزه اقتصادی رخ داده، متاسفانه در روند درمان چالش هایی ایجاد شده اما در کشور، خیرین نقش مهمی در این مسیر دارند و یاری رسانی فراموش نشده. هر زمان نیاز بوده ما از خیرین کمک گرفتیم این مرکز در حال گسترش هست و با این فکر در حال تبدیل به نمونه کردن مجموعه هستیم. ما مشکلاتی در روند مصالح درمانی داریم و انتظار داریم در بخش درمانی قسمت های خاصی در این مرکز باشد اما از داشتن این امکانات محروم هستیم و این درحالی هست که در سطح شهر در قسمت های خصوصیایم امکانات موجود است. در بخش MRI نیز بیماران ما سرگردان هستند. فضای فیزیکی این مجموعه نه تنها در قسمت مراجعین بلکه در بخش پرسنل نشان دهنده تلاش پشتوانه قوی هست. نهاوندی عضو هیئت امنا بیمارستان در ادامه ضمن تشکر از آقای دکتر نیشابوری تاریخچه ای از این بیمارستان گفت که شروع آن به سال 1364 باز می‌گردد. نهاوندی خاطر نشان کرد ما در آن زمان 2 بیمارستان داشتیم و حتی بیمارستان ارتش در حال ساخت بود. برای مشکلات بیمارستان جای گلایه نیست زیرا که ما هنوز با کلی دوندگی موفق به اخذ پروانه احداث نشده‌ایم. در هر دوره با شهرداران وقت صحبت کردیم که عوامل اجراییات باعث متوقف شدن پروژه های بیمارستان نشود. ما در حال حاضر به علت نبود عوامل اجرایی نتوانسته‌ایم این پروانه ساخت را بگیریم و به همین علت ۵۰۰ میلیارد به شهرداری از بابت جریمه بدهکاریم و هم اکنون دچار مشکلات رویه در‌اخذ پروانه هستیم نهاوندی خاطر نشان کرد در استان های دیگر نه تنها مالیات اخذ نشده بلکه از طرف شهرداری کمک به مجموعه های مشابه نیز گشته اما متاسفانه در این شهر نه تنها از طرف شهرداری کمک نشده بلکه جریمه های گزافی از طرف شهرداری در نظر گرفته شده و ما در نظر داریم از کمک های مردمی جرایم شهرداری را پرداخت نکنیم زیرا که خیرین این کمک ها را برای باقیات صالحات به بیمارستان پرداخت می‌کنند نه جریمه. در این بین یک درخواست هم‌مبنی بر آسفالت محوطه از عوامل شورا برای مجموعه بیمارستان درخواست شد بعد از صحبت های هیئت امنا بیمارستان مرادلو با بررسی مشکلات مطرح شده گفت: ما اخیرا از موسسه ms دیدار داشتیم. بهتر بود که در این جلسه پرسنل شهرداری هم حضور داشتند و ما باید در نهایت به مرحله تصمیم سازی برسیم. در سال ۶۴ ظوابط با کنون فرق داشت و این جز تلاش و زحمت و تجربه بزرگوارن نیست. ما انتظارداریم کارهای شما همانند مجموعه های دیگری مثل مهرانه که سالها بعد از این مجموعه تشکیل شده در دید مردم ظاهر شود و شاید این یکی از نقاط ضعف این مجموعه باشد. در طول این مدت چندین میلیون فرد به این مجموعه مراجعه داشتند که این خود برای خیرین باقیات الصالحات است. مرادلو ضمن تایید مشکلات پیشنهاد عضویت شهردار در مجموعه هیئت امنا بیمارستان را داشت که دراین صورت مشکلات مسیر ملایم تری برای حل شدن پیدا خواهد کرد. و میتوانید در برخی موضوعات ایشان را دخیل کنید.نوشته شده توسط: Admin -- تعداد بازدید ها:

لینک خبر