کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا

1401/6/6
29/08/2022 12:17:17 ب.ظ

کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا موضوع بررسی و حل مشکلات ورزشی شهر در سالن جلسات شورا برگزار شد.


 صبح روز یکشنبه مورخ 6 شهریور ماه 1401 کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا به ریاست سرکار خانم ابوبصیری و سایر اعضا و همچین سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، مدیر مالی و رئیس و پرسنل سازمان ورزش و جوانان با موضوع بررسی و حل مشکلات ورزشی شهر در سالن جلسات شورا برگزار شد.
در ابتدا ابوبصیری ضمن خوش‌آمدگویی به حضار و میهمانان درخواست جلسات هم اندیشی و کسب نتیجه مطلوب در این خصوص را داشت. رئیس کمیسون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورا هدفمند سازی برنامه ها و جلسات شورا با سازمان ورزش و جوانان را مورد تاکید قرار داد و درخواست ساماندهی وضع موجود را مطرح کرد.
در ادامه، صحبت هایی نیز در خصوص حمایت ورزشکاران و تبدیل به قهرمان ورزشی و تحویل آن به فدراسیون،  درخواست ساماندهی مراجعان ورزشکار به شورا از طرف سازمان ورزش و جوانان، ترمیم فضاهای ورزشی، تغییر نام برخی از پارک ها به نام پارک ورزش، ساماندهی و استفاده از ظرفیت پارک بانوان برای ورزش بانوان، استفاده از اِلمان ورزشی در سطح شهر بیان شد.
در انتها حرفهایی در خصوص حمایت مدیریتی قبل از حمایت مالی از صنایع ورزشی، تشکیل شورای ورزشی در شهرداری و هدایت کلیه برنامه های ورزشی به این سمت، تشکیل جلسات مشترک و متعدد و تعیین اولویت برنامه از طرف سازمان ورزش و جوانان و مشخص شدن برنامه های ورزشی شهرداری ارائه شد.


نوشته شده توسط: Admin -- تعداد بازدید ها:

لینک خبر