جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شهری شورا

1401/6/7
30/08/2022 11:25:33 ق.ظ

جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شهری شورا با دستور کار طرح و بررسی لوایح و نامه های ارسالی به کمیسیون در سالن جلسات شورا برگزار شد.


صبح روز 7 شهریور ماه 1401 جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شهری شورا به ریاست نایب رئیس کمیسیون جناب آقای مرادلو و سایر اعضا و همچنین معاون محترم امور زیر بنایی، سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر، مدیر محترم منطقه3 و رئیس محترم اداره قراردادها با دستور کار طرح و بررسی لوایح و نامه های ارسالی به کمیسیون در سالن جلسات شورا برگزار شد. در ابتدای جلسه مرادلو ضمن سلام و خوش‌آمدگویی به حضار در خصوص اولویت بندی عملیات عمرانی گفت: در سنوات قبل در خصوص آسفالت خیابان جمهوری به مسئول وقت گفته بودیم که جدول گذاری معابر نسبت به آسفالت آن دارای اولویت می‌باشد چرا که بعد از آسفالت ریزی جدول گذاری باعث تخریب آسفالت می‌شود. در حال حاظر ما شاهد یک جدیت در مجموعه هستیم و در 2 ماه باقی مانده از فصل کاری فرصت خوبی داریم تا بتوانیم تعهدات دفترچه‌ای بودجه ای را انجام دهیم. درحال حاظر شاهد این هستیم که منطقه 3 بسیار درگیر پروژه های عمرانی است و از شهردار محترم، پرسنل و کارگران زحمتکش شهرداری تشکر می‌کنم که باعث دیده شدن کارهای انجام شده در سطح شهر هستند. بعد از صحبتهای مرادلو در خصوص سرریز آبهای سطحی خیابان سعدی شمالی و ایجاد مشکل در قسمت های پایین تر خیابان و حتی میدان انقلاب صحبت هایی بین حضار به میان آمد و توسط مسئولین مربوطه توضیحاتی ارائه شد. همینطور در خصوص کاهش شرکت پیمانکاران در مناقصات و نحوه انتخاب پیمانکاران شرکت کننده، گزارشی درخواست شد که مسئولین مربوطه علت عدم شرکت پیمانکاران در مناقصات را عدم ثبات قیمت مصالح دانستند و در راستای حل مشکلات عمرانی قرار بر بازدید وکشف حل مشکلات شد.

بعد از صحبتهای به میان آمده لوایحی با موضوعات :

1-درخواست صدور مجوز ترک تشریفات انعقاد قرارداد اجرای پروژه کانال عرضی (حد فاصل کتابخانه سهروردی خیابان سعدی وسط تا میدان انقلاب) که در این خصوص گزارش مکتوب درخواست شد

2-تعیین تکلیف منزل مخروبه به مالکیت شهرداری در محل گونیه که قرار بازدید از منزل صادر شد

3-درخواست امکاناتی از قبیل آسفالت و جدول گذاری در برخی قسمت های کوی پونک

4-درخواست رایگان شدن هزینه حمل و نقل عمومی معلولین محترم

5-درخواست آزاد سازی اسناد اتوبوس های واگذار شده به بخش خصوصی که مدت 10 سال از کارکرد آن در بخش خصوصی گذشته

در جلسه مطرح شد.

 


نوشته شده توسط: Admin -- تعداد بازدید ها:

لینک خبر