پذیرش 270 اثر در جشنواره رسانه‌های حامی مناسب‌سازی شهر زنجان

1394/10/26
16/01/2016 01:57:23 ب.ظ

دبیر جشنواره رسانه‌های حامی مناسب‌سازی شهری زنجان با اشاره به پذیرش 270 اثر در این جشنواره گفت: اختتامیه این اثر در بهمن‌ماه برگزار می‌شود.


پریسا شعبانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان از ارسال 295 اثر به جشنواره رسانه‌های حامی مناسب‌سازی شهری زنجان خبر داد و اظهار کرد: 270 اثر از این مجموع اثر در این جشنواره پذیرفته شده است.

وی دلیل عدم پذیرش بیش از 20 اثر را در جشنواره رسانه‌های حامی مناسب‌سازی شهری زنجان را متناسب نبودن آثار با موضوع جشنواره اعلام کرد و افزود: آثار رسیده بعد از ارزیابی اولیه برای داوری ارسال خواهد شد.

دبیر جشنواره رسانه‌های حامی مناسب‌سازی شهری زنجان به ارسال آثار رسیده به این جشنواره برای داوری اشاره کرد و گفت: آثار ارسالی در تهران داوری می‌شوند.

شعبانی با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای برگزاری اختتامیه جشنواره رسانه‌های حامی مناسب‌سازی شهری ادامه داد: این جشنواره در بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

وی به ترافیک بالای موجود در بهمن‌ماه به لحاظ خبر برای رسانه‌ها اشاره و تاکید کرد: به دلیل انتخاب زمان دقیق برگزاری این جشنواره، زمان و مکان آن پس از بررسی اعلام می‌شود.

شایان ذکر است، زمان ارسال آثار جشنواره مذکور که از اوایل دی‌ماه آغاز شده بود یک بار از 17 دی به 24 دی‌ماه تجدید شد و این جشنواره در محورهای خبرنگار برتر، عکس برتر، مصاحبه برتر، پیشنهاد برتر، یادداشت برتر، مطالبه و انتقاد برتر و گزارش‌های خبری برتر است، برگزار می‌شود و از برترین‌های هر محور تقدیر می‌شود.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2327