تعریف پروژه برای شهرداری‌های مناطق شهر زنجان در بودجه سال آینده

1394/10/30
20/01/2016 12:00:41 ب.ظ

عضو شورای اسلامی شهر زنجان از تعریف پروژه‌ برای شهرداری‌های مناطق سه گانه شهر زنجان در بودجه سال آینده خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با هدف محرومیت‌زدایی عملیاتی می‌شوند.


عضو شورای اسلامی شهر زنجان از تعریف پروژه‌ برای شهرداری‌های مناطق سه گانه شهر زنجان در بودجه سال آینده خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با هدف محرومیت‌زدایی عملیاتی می‌شوند.

فخرالدین رستمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به فصل تدوین بودجه شهرداری زنجان اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در لایحه بودجه سال جاری برای مناطق سه‌گانه شهرداری زنجان یک پروژه شاخص برای عملیاتی شده تعریف می‌شود.


وی محرومیت‌زدایی را از اولویت‌های کاری شورا و شهرداری زنجان در مناطق مختلف شهر زنجان اعلام و اضافه کرد: در این راستا شهرداری زنجان موظف به احصای مشکلات شهری زنجان برای برنامه‌ریزی است.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان احصا و برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات را از برنامه‌های مشترک شورا و شهرداری زنجان دانست و تصریح کرد: تعریف پروژه برای رفع مشکلات در برنامه سال آینده گام بعدی این برنامه‌ریزی است.

رستمی بازگشایی مسیر جنوبی پادگان به سمت میدان مدرس را پروژه تعریف شده برای شهرداری منطقه 3 زنجان اعلام کرد و ادامه داد: وصل این دو منطقه گره بزرگ ترافیکی در این منطقه از شهر زنجان را می‌گشاید.

وی از انجام مطالعات اولیه برای تعریف پروژه در تقاطع 22 بهمن به سمت شهرک گلشهر زنجان اعلام کرد و گفت: در این نقطه روگذر و زیرگذر متناسب با ترافیک شهری مورد نیاز تعریف و توسط شهرداری منطقه 2 زنجان عملیاتی می‌شود.
عضو شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به پروژه تعریف شده برای شهرداری منطقه 3 زنجان ابراز کرد: این پروژه در منطقه معروف به جهاد است که شامل احداث میدان با لحاظ کردن همه جوانب برای ساماندهی ورودی‌های شهر زنجان از سمت تبریز می‌شود.

رستمی زمان انجام پروژه‌های تعریف شده برای شهرداری‌های مناطق سه گانه شهر زنجان را سال آینده عنوان و تاکید کرد: این پروژه‌ها با هدف محرومیت‌زدایی عملیاتی می‌شوند.

وی اتمام پروژه پل سیدالشهدا و همچنین آغاز عملیات اجرایی بزرگراهی با نام نینوا برای اتصال پونک به ساختمان‌های رضوان را از دیگر اولویت‌های کاری شهرداری و شورای شهر زنجان در تدوین لایحه بودجه شهرداری زنجان برای سال آینده اعلام کرد و ادامه داد: بودجه فرهنگی سال آینده هم بر اساس برنامه‌های تدوین شده توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تدوین و بعد از بررسی در شورا مصوب می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان به شایعه پخش شده در سطح شهر در مورد کاندید شدنش برای انتخابات پیش روی مجلس اشاره و تاکید کرد: خود را موظف به امانتداری در مورد آرای شورای شهر زنجان می‌داند از این رو در این انتخابات کاندید نشده است.

رستمی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های شورای اسلامی شهر زنجان که به صورت چهار ساله تدوین شده است، افزود: اغلب این برنامه‌ها در سال منتهی به دوره پایانی عضویت شورا به پایان می‌رسد از این رو ترجیح می‌دهم با وفاداری به آرای مردم زنجان در شورا در به نتیجه رسیدن این برنامه‌ها سهیم باشم.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2367