اقدامات شهرداري در ايام نوروز رضايت شهروندان و مسافرين را به دنبال داشته است

1395/01/18
06/04/2016 03:58:07 ب.ظ

رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان گفت: مجموعه اقدامات شهرداري براي ايام نوروز ، رضايت و اقبال شهروندان و مسافرين را به دنبال داشته و اين عملكرد قابل تقدير مي باشد.


رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان گفت: مجموعه اقدامات شهرداري براي ايام نوروز ، رضايت و اقبال شهروندان و مسافرين را به دنبال داشته و اين عملكرد قابل تقدير مي باشد.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر زنجان ، سعيد اميدي در جلسه رسمي اين هفته شوراي اسلامي شهر زنجان افزود: اين عملكرد مطلوب و جلب رضايت شهروندان حاصل برنامه ريزي دقيق بوده و انتظار داريم تمامي برنامه هاي شهرداري در سال جاري با همين الگو پيش روند.

وي با اشاره به نامگذاري سالجاري از سوي رهبر معظم انقلاب با عنوان "اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل" اظهار داشت: با توجه به اينكه اقتصاد مقاومتي در سطح ملي بهترين و مؤثرترين راهبرد براي تداوم عزت و سرافرازي است ، در سطح منطقه اي ، مديريت شهري و حتي سازمان ها و تشكيلات نيز بهترين و كامل ترين مدل مديريتي محسوب مي شود.

رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان با بيان اينكه توجه جدي به موضوع اقتصاد مقاومتي در بند اول از تبصره هاي الحاقي بودجه 95 ضروري مي باشد، افزود: در تلاشيم تا مناسبات شورا و شهرداري بر پايه اين بستر تعريف شود.

اميدي گفت: عليرغم وجود محدوديت هاي مالي و نقدينگي در سال گذشته ، تلاش صادقانه مديران و كاركنان شهرداري بر خدمت رساني بيشتر به شهروندان معطوف بوده و اين خدمات در برخي موضوعات نيازمند بازنگري مي باشند.

وي تصريح كرد: كليه تأكيدات اعضاي شوراي اسلامي شهر زنجان در سال گذشته بخصوص در موضوعات مرتبط با بررسي اصلاح و متمم بودجه ، به سالجاري منتقل شده و انتظار داريم حداكثر ظرف يك ماه آينده اقدامات لازم در اين خصوص صورت پذيرد.

رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان اظهار داشت: كليه اسناد بالا دستي از جمله برنامه چشم انداز توسعه و طرح جامع ترافيك كه در پارلمان شهري مصوب شده اند ، در انتظار اقدام و عمل عاجل از سوي شهرداري مي باشند.

اميدي گفت: اطلاع رساني آخرين وضعيت تعرفه عوارض، استفاده بهينه از ظرفيت بانك عامل جهت امور توسعه اي و نظارت بر هزينه ها و جلوگيري از هزينه كردهاي مازاد و غير ضرور از ديگر موضوعات مورد تأكيد اعضاي شورا در سالجاري مي باشند.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2795