ديدار مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان با رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان

1395/02/23
12/05/2016 01:37:35 ب.ظ

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان زنجان با رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان ديدار و گفتگو كردند.


مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان زنجان با رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر زنجان ، سعيد اميدي رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان در اين ديدار ضمن تبريك اعياد شعبانيه با اشاره به اجراي عمليات عمراني توسط شهرداري در سطح شهر زنجان گفت:  عليرغم وجود محدوديت هاي مالي و نقدينگي در سال گذشته ، تلاش صادقانه مديران و كاركنان شهرداري بر خدمت رساني بيشتر به شهروندان معطوف بوده و اين هدف در سالجاري با جديت بيشتري دنبال مي شود.

وي تکمیل پروژه های عمرانی ناتمام را از اصلی ترین دغدغه های مدیریت شهری زنجان در سال جدید عنوان كرد و افزود: اتمام پروژه پل امام حسین(ع)، بازگشایی پروژه زینبیه غربی، ساماندهی ورودی گلشهر، ورودی شهر آرا ، بازگشایی محور هاي پادگان و احداث 22 پارك محله اي از مهمترین پروژه های مد نظر مدیریت شهری برای سال جاری است.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان به احیای مجموعه تاریخی کارخانه کبریت زنجان به عنوان یک میراث تاریخی با ارزش اشاره و تاکید کرد: این مجموعه سال‌ها بدون استفاده رها شده بود در حالیکه بعد از احیا با برنامه‌ریزی انجام شده در حوزه فرهنگی شهرداری زنجان با اقبال عمومي مواجه گرديده است.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان زنجان نيز ضمن تقدير از اقدامات شهرداري زنجان در گسترش فضاهاي سبز شهري اظهار داشت: عمليات عمراني نيز در اين شهر بخوبي در حال اجرا بوده و اميدواريم با اجراي پروژه هاي شاخص شاهد تحولات بيش از پيش در شهر زنجان باشيم.

حسين خانمحمدي در بخش ديگري از سخنان خود مهمترين رسالت اين بانك را گسترش پرداخت تسهيلات قرض الحسنه عنوان كرد و گفت: قرض‌الحسنه سنتی نیکو از سنت‌های الهی است که عمل به آن می‌تواند همه افراد جامعه را از بسیاری از مشکلات دور ساخته و موجب تعالی ارزش‌های اخلاقی عاملان آن شود.

وي افزود: طي سال گذشته بيش از 12 هزار وام قرض الحسنه به مبلغ 700 ميليارد ريال در قالب تسهيلات ازدواج ، تعمير مسكن ، تحصيلات دانشگاهي و... پرداخت شده است.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2749