پيام رئيس شوراي اسلامي شهر به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومي

1395/02/29
18/05/2016 12:25:30 ب.ظ

سعيد اميدي ، رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان در پيامي هفته ارتباطات و روابط عمومي را تبريك گفت.


سعيد اميدي ، رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان در پيامي هفته ارتباطات و روابط عمومي را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر زنجان ، در بخشي از اين پيام آمده است؛ " هفته ارتباطات و روابط عمومی " فرصتی است مبارک تا همه با هم براي توسعه ارتباطات اجتماعي و غناي معنوي و ارزشي اين رسالت مهم تلاش نماييم . بی شک این مناسبت ، تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.  روابط عمومي نه به عنوان

يك سامانه تشريفاتي و اجرايي بلكه به عنوان يك سامانه مشورتي و مديريتي و به عنوان عنصر اصلي در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جايگاه ويژه‌اي دارد . روابط عمومی فلسفه مديريت و خدمت است ، اگر ناكار آمد شود ، مديريت  فرسوده و ناکارآمد می شود. روابط عمومي است كه می تواند همسو و همراه با ساير حوزه هاي مرتبط در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري به " سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل" مزين گرديده با جاري ساختن روح روابط عمومی در كل سازمان كه با ایستایی و سکون منافات دارد ، زمينه تجلي اين نام را فراهم آورد .

بي ترديد در فضاي مديريت شهري كه صاحبان اصلي و ذينفعان كليدي آن شهروندان و عموم مردم بزرگوار هستند ، اهميت و جايگاه موضوع ارتباطات و روابط عمومي مضاعف است چرا كه علاوه بر ضرورت ارائه گزارشات دقيق ، صحيح و واقعي به صورت مستمر به عموم مردم ، كسب نظرات و ايده هاي شهروندان براي تحقق شهروندمحوري در توسعه نيز بايستي در يك مسير دوطرفه بصورت فعالانه تقويت شود . لذا فرصت را مغتنم شمرده، این روز پرآوازه را گرامی داشته و پيام تبريك صميمانه و خداقوت اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر را به فعالان پرتلاش اين عرصه مهم در شهرداري زنجان ، مناطق و سازمان هاي تابعه اعلام مي نمايم. اميدواريم در سال جاري ، زمينه تقويت كيفي اين عرصه بيش از پيش فراهم آيد .  


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2661