بازديد اعضاي شوراي اسلامي شهر زنجان از دفاتر خبرگزاري هاي مهر ، تسنيم و روزنامه همشهري

1395/05/21
11/08/2016 02:25:14 ب.ظ

اعضاي شوراي اسلامي شهر زنجان به مناسبت روز خبرنگار با حضور در دفاتر خبرگزاري هاي مهر ، تسنيم و روزنامه همشهري با خبرنگاران و مسؤلان اين دفاتر ديدار و گفتگو كردند.


اعضاي شوراي اسلامي شهر زنجان به مناسبت روز خبرنگار با حضور در دفاتر خبرگزاري هاي مهر ، تسنيم و روزنامه همشهري با خبرنگاران و مسؤلان اين دفاتر ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر زنجان ، سعيد اميدي رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان در اين ديدارها ضمن تبريك 17 مرداد به كليه اصحاب رسانه به عنوان روز خبرنگار اظهار داشت: نامگذاري اين روز نشان دهنده اهميت كار اطلاع رساني بوده و اين امر نشان دهنده ايثار و تلاش شبانه روزي اين قشر است.

وي افزود: حرفه اطلاع رساني و خبرنگاري كاري سخت و پيچيده بوده و داراي جايگاه مهمي در آگاه سازي و ايجاد سمت و سو در جامعه مي باشد.

رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان با بيان اينكه رسيدن به مردم سالاري ديني بدون همراهي رسانه ها امري غير ممكن است اظهار داشت: اعتقاد اعضاي اين شورا بر تعامل بين مجموعه مديريت شهري و رسانه هاي جمعي استوار بوده و اين تعاملات باعث اجراي كارهاي با ارزش در شهر و ارتقاء ظرفيت هاي مديريت شهري خواهد شد.

اميدي گفت: به همت تمامي اعضاي شوراي اسلامي شهر زنجان ، فضايي آرام ، منطقي و اصولي بر اين شورا حاكم بوده و حاشيه هها به حداقل رسيده است.

وي خبرنگاران را مشاور و امين اعضاي اين شورا عنوان كرد و گفت: بايد ظرفيت نقد پذيري خود را در قبال انتقال دغدغه هاي شهروندان توسط اصحاب رسانه بالا برده و با استفاده از نظرات و پيشنهادات ارائه شده ، شرايط بهتري جهت خدمات رساني مطلوبتر ايجاد نماييم.

رئيس كميسيون حمل و نقل عمومي ، ترافيك و خدمات شهري نيز با بيان اينكه مردم زنجان آن گونه که باید روحیه مطالبه گری ندارند افزود: در همین راستا رسانه ها با فرهنگ سازی و بیان مطالبات مردمی می تواند نقش بسزایی در روند رشد روحیه مطالبه گری ایفا کنند.

معصومه حمزه تبار تصريح كرد: پيگيري مستمر خبرنگاران در موضوعات خاص منجر به حصول سريعتر نتيجه گرديده و ظرفیت و بستری که رسانه ها برای پیگیری مسائل اجتماعی، سیاسی، فرهنگی می تواند ایجاد کنند، باعث می شود تا مدیران دستگاه های اجرایی در رفع مشکلات خود را مسئول دانسته و اقدامات مطلوب جهت رفع اين مشكلات را انجام دهند.

ديگر عضو شوراي اسلامي شهر زنجان نيز ضمن گراميداشت روز خبرنگار و تبريك ايام گفت: خبرنگاران حاضر در جلسات علني بايد موضوعاتي را كه توسط اعضاي اين شورا مطرح مي شود پيگيري نموده و اطلاع رساني هاي لازم را به شهروندان انجام دهند.

سونيا كشاورز افزود: از كليه رسانه ها و خبرنگاران انتظار داريم بخشي از فعاليت هاي خود را در زمينه فرهنگ سازي معطوف نموده و نقطه نظرات شهروندان را نيز به اعضاي شوراي اسلامي شهر زنجان منتقل نمايند.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2307