کرایه تاکسی‌های زنجان تک نرخی می‌شود

1397/03/13
03/06/2018 01:59:38 ب.ظ

رئیس کمیسیون حمل و نقل عمومی ، ترافیک و خدمات شهری شورای اسلامی شهر زنجان گفت: در صورت تایید کمیته تطبیق کرایه تاکسی‌های زنجان تک نرخی خواهد شد.


رئیس کمیسیون حمل و نقل عمومی ، ترافیک و خدمات شهری شورای اسلامی شهر زنجان گفت: در صورت تایید کمیته تطبیق کرایه تاکسی‌های زنجان تک نرخی خواهد شد.

کاظم افشارچی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که روز چهارشنبه در جلسه شورای شهر مطرح شد، مربوط به افزایش کرایه حمل و نقل عمومی از جمله نرخ کرایه تاکسی‌ها، اتوبوس‌، تاکسی بیسیم و تاکسی تلفن بود.

وی با اشاره به اینکه افزایش حدود 15 درصدی نرخ کرایه حمل و نقل عمومی به تصویب رسیده است، گفت: البته یک پیشنهادی که در این باره داریم این است که بحث دو نرخی بودن کرایه‌ها حل شود، در صورتی که این موضوع توسط کمیته تطبیق تایید شود، اجرایی خواهد شد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه  این نرخ‌ها تایید شده و به زودی جزئیات آن به اطلاع رانندگان تاکسی‌ها، اتوبوس‌، تاکسی بیسیم و تاکسی تلفنی و مردم اعلام خواهد شد، گفت: در صورتی که روال تایید توسط کمیته تطبیق انجام شود و روال مورد نظر طی شود از اواخر هفته جاری نرخ‌های جدید اعلام خواهد شد.

گفتنی است، به گفته مسىؤولان برای حل مشکل پول خرد در تاکسی‌ها نرخ‌های مصوب به شکلی تعیین شده است که مشکل مشاجره بین رانندگان و مسافر حل شود.

به گزارش فارس، منظور از تک نرخی شدن که در صورت تایید کمیته تطبیق اجرایی خواهد شد، یکسان‌سازی پرداخت کرایه به صورت نقدی یا از طریق دستگاه کارتخوان است.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 3951