تلاش مجموعه مدیریت شهری تحقق کامل بودجه 97 می باشد

1397/06/20
11/09/2018 02:13:03 ب.ظ

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: تلاش و همت مجموعه مدیریت شهری ، تحقق صد در صدی بودجه 97 شهرداری زنجان می باشد.


رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: تلاش و همت مجموعه مدیریت شهری ، تحقق صد در صدی بودجه 97 شهرداری زنجان می باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر زنجان ، اسماعیل دویران در جلسه رسمی و علنی این هفته شورا با اشاره به اینکه پروژه‌های بزرگ در حال کار است ولی در پروژه‌های خرد مشکلاتی وجود دارد، اظهار کرد: علت اصلی آن شهرداری نیست؛ چراکه پروژه‌ها واگذار شده که پیمانکاران به‌دلیل افزایش قیمت‌ها کار نمی‌کند یا ورود به مناقصه نمی‌کند.

وی تصریح کرد: پروژه‌هایی که در حال واگذاری است و چون فهرست بها به سال قبل برمی‌گردد و پیمانکار با قیمت پایین کار را قبول نمی‌کند. البته روشی که پیش‌بینی شده است این خواهد بود که سقف قرارداد را باز گذاشته و مناطق خود وارد عمل شوند. راهکار دوم این است که مصالح را خودمان خریداری شده و از فرآیند آنالیز قیمت حذف کرده و پروژه‌ها به‌ شکل امانی پیمانکاری انجام شود .

با بیان اینکه از شهردار درخواست داریم که در پارک‌ها و فضاهای عمومی به برگزاری برنامه‌هایی که به صورت مفهومی به واقعه عاشورا پی‌پردازد؛ اقدام کند.

وی همچنین از مردم خواست نسبت به همکاری با شهرداری اقدام کرده و به نظافت شهری کمک کنند؛ گفت: همچنین در آستانه بازگشایی مدارس از شهردار درخواست داریم که شهر را برای بازگشایی آماده کند.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 4405