ضرورت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای توسعه زنجان

1394/10/27
17/01/2016 10:08:49 ق.ظ

رئيس شورای اسلامي شهر زنجان بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در راستای توسعه سرمایه‌گذاری در استان زنجان تأکید کرد.


رئيس شورای اسلامي شهر زنجان بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در راستای توسعه سرمایه‌گذاری در استان زنجان تأکید کرد.

سعید امیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه شهر زنجان پتانسیل لازم برای سرمایه‌گذاری را دارد، افزود: برای تحقق این مهم باید زیر ساخت‌ها فراهم شود.

وی اظهار کرد: هنوز بستر قانونی سرمایه‌گذاری در شهر زنجان تشکیل نشده است و باید برنامه‌ریزی و مدیریت لازم در دستور کار قرار گیرد

رئیس شورای شهر زنجان بر برگزاری همایش‌های ملی سرمایه‌گذاری در استان تأکید کرد و گفت: در سال‌های آینده فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر و شهرداری زنجان به همه سرمایه‌گذاران و صاحب‌نظران معرفی می‌شود.

امیدی بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در راستای توسعه سرمایه‌گذاری در استان زنجان تأکید کرد و افزود: فرصت‌های مناسب سرمایه‌گذاری در شهر زنجان وجود دارد و  با برنامه‌ریزی و ارائه طرح‌های مختلف می‌توان حضور سرمایه‌گذاران را تقویت کرد.

رئیس شورای شهر زنجان تصریح کرد: یکی از راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی به حداکثر رساندن مشارکت آحاد جامعه و تسهیل سرمایه‌گذاری است و اگر در سیاست‌گذاری کلان استان درصدد هستیم زنجان به قطب آی تی یا شهر جشنواره‌ها تبدیل شود باید هم‌افزایی فرا دستگاهی را مدنظر قرار دهیم.

امیدی افزود: نباید اجازه دهیم بروکراسی‌های اداری موجب رنجیده شدن سرمایه‌گذار شود.

وی در خاتمه یادآور شد: از دو سال گذشته نگاه ضرورت جذب سرمایه‌گذار در مدیریت شهری حاکم شده و موجب شکل گیری سازمان سرمایه‌گذاری در شهرداری شد تا پنجره واحدی برای سرمایه‌گذاری باشد.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2447