رضايت مطلوب شهروندان از اقدامات مجموعه مديريت شهري مشهود است

1395/01/08
27/03/2016 03:49:03 ب.ظ

معاون امور عمراني استاندار زنجان گفت: اقدامات صورت گرفته از طرف مجموعه مديريت شهري زنجان رضايت مطلوب شهروندان را به دنبال داشته و انعكاس خوبي در رسانه هاي استاني و كشوري داشته است.


معاون امور عمراني استاندار زنجان گفت: اقدامات صورت گرفته از طرف مجموعه مديريت شهري زنجان رضايت مطلوب شهروندان را به دنبال داشته و انعكاس خوبي در رسانه هاي استاني و كشوري داشته است.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر زنجان ، مهندس جواد رحمتي در ديدار نوروزي با اعضاي شوراي اسلامي شهر ، شهردار زنجان ، معاونين و مديران مناطق سه گانه افزود: عليرغم وجود مشكلات مالي دولت و شهرداري هاي سراسر كشور در سال گذشته ، شهرداري زنجان توانست بيش از 900 ميليارد ريال كار عمراني در سطح شهر اجرا نمايد.

وي با بيان اينكه جذب سرمايه گذار و استفاده از ظرفيت بخش خصوصي حائز اهميت است اظهار داشت: بايد با تعامل و برگزاري جلسات متعدد همفكري ، استفاده بهينه اي از زمان داشته و تحقق اهداف پيش بيني شده را مديريت نماييم.

معاون امور عمراني استاندار زنجان افزود: زمينه هاي فرهنگي ، مديريتي و اقتصادي موجود در زنجان ، نشانگر پتانسيل بالاي اين شهر بوده و با برنامه ريزي هاي كارشناسي بيشترين تأثيرات را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار شهرستان زنجان نيز در ديدار جداگانه با اعضاي شوراي اسلامي شهر زنجان و مديران شهرداري با بيان اينكه كميت و كيفيت اقدامات شورا و شهرداري بيش از گذشته بوده است گفت: در سالجاري كه از طرف مقام معظم رهبري به نام سال اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل نامگذاري گرديده تكاليف سنگين تري نسبت به سال هاي گذشته بر عهده خواهيم داشت.

مجيد فرخي افزود: مجموعه مديريت شهري داراي زمينه هاي گسترده اي در خصوص اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي بوده و مي تواند با برنامه ريزي هاي اصولي و مدون ، ساير بخش ها و ارگان ها را به پاي كار كشاند.

وي با اشاره به كاهش تعرفه عوارض در سال 95 اظهار داشت: اين اقدام ، راهكاري در راستاي بهبود فضاي ساخت و ساز شهري بوده و بايد به نحوه مطلوبي اطلاع رساني گردد.

رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان نيز در اين ديدارها ضمن تقدير از حمايت هاي معاون امور عمراني استاندار ، فرماندار شهرستان زنجان و تلاش هاي شبانه روزي مديران و كاركنان شهرداري زنجان گفت: ابلاغ به موقع بودجه به شهرداري از اقدامات مهم شوراي اسلامي شهر زنجان بوده و مديران شهرداري از اولين روز كاري مطابق با بودجه پيش مي روند.

سعيد اميدي افزود: اميدواريم با همراهي و همدلي ساير مسؤلان استاني ، سال جاري به يكي از سال هاي موفق مجموعه مديريت شهري تبديل گردد.

 


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2775