خودروی ویژه حمل‌ونقل معلولان در زنجان راه اندازی می‌شود

1395/03/10
30/05/2016 09:15:12 ق.ظ

رئیس کمیسیون مناسب‌سازی شهری شورای اسلامی شهر زنجان گفت: خودروی «ون» ویژه معلولان در استان زنجان راه‌اندازی می‌شود.


رئیس کمیسیون مناسب‌سازی شهری شورای اسلامی شهر زنجان گفت: خودروی «ون» ویژه معلولان در استان زنجان راه‌اندازی می‌شود.

پریسا شعبانی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل معاونت عمرانی استانداری زنجان، افزود: شورای شهر و شهرداری زنجان درزمینه توسعه مناسب‌سازی شهری برای معلولان طی سال گذشته اقدامات خوبی را اجرا کرده است.

عضو شورای شهر زنجان بابیان اینکه طی اردیبهشت‌ماه سال جاری اولین اتوبوس گویا برای معلولان در مسیر شهرک انصاریه زنجان راه‌اندازی شد، گفت: شهرداری و شورای شهر طی سال جاری ون ویژه معلولان را در سطح شهر زنجان راه‌اندازی می‌کند که این امر به‌نوبه خود یک تجربه تازه است.

شعبانی تأکید کرد: کمیسیون مناسب‌سازی شهری شورای اسلامی شهر زنجان در راستای فرهنگ‌سازی و تشویق مدیران بر اهتمام مناسب‌سازی فضای شهری و اماکن عمومی، جشنواره مناسب‌سازی را برگزار کرد و از مدیران فعال در این حوزه تقدیر شد.

وی افزود: شورای شهر و شهرداری بر صدور مجوز به اجرای طرح‌ها بسیار تأکید جدی دارد و بدون توجه به مناسب‌سازی پروانه پایان کار صادر نمی‌شود.

عضو شورای شهر زنجان تصریح کرد: در راستای مناسب‌سازی مبلمان شهری برای معلولان باید همه مدیران دستگاه‌های اجرایی پای‌کار بیایند و در اجرای طرح‌ها خود استانداردهای لازم را رعایت کنند.

شعبانی بابیان ابن که شورای شهر نظارت کامل از مراکز درمانی را دارد تا مناسب‌سازی لازم  را در دستور کار قرار دهند، یادآور شد: مدیران بر امر پیشگیری در اجرای طرح‌ها توجه کنند و قبل از اجرای طرح با سازمان نظام‌مهندسی برنامه‌ریزی لازم  برای ساخت‌وساز استاندارد را داشته باشند.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2618