کمیته اجرای برنامه ۵ ساله در شهرداری زنجان تشکیل شود

1395/03/22
11/06/2016 10:15:37 ق.ظ

رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه سال آینده برنامه ۵ ساله تدوین شده در شهرداری باید عملیاتی شود ، گفت: در همین راستا کمیته اجرای برنامه ۵ ساله در شهرداری زنجان باید تشکیل شود.


رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه سال آینده برنامه ۵ ساله تدوین شده در شهرداری باید عملیاتی شود ، گفت: در همین راستا کمیته اجرای برنامه ۵ ساله در شهرداری زنجان باید تشکیل شود.

عباس راشاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان، با بیان اینکه سال 96 نخستین سال اجرای برنامه پنج ساله تدوین شده برای شهرداری است، اظهار داشت: به منظور اجرای دقیق برنامه‌ها باید کمیته اجرای برنامه 5 ساله در شهرداری زنجان تشکیل شود.

وی با تاکید بر اینکه طبق پیشنهاد کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای شهر زنجان تمامی لوازم و ملزومات مورد نیاز برای اجرای برنامه پنج ساله شهرداری احصا شود، ابراز کرد: درخواست شده این موضوع در جلسه غیرعلنی شورای شهر مطرح شود.

رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای شهر زنجان ابراز کرد: برنامه‌های پیش‌بینی شده برای امسال نیز باید در راستای پیشبرد برنامه پنج ساله شهرداری باشد.

وی با تاکید بر اینکه به منظور جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در اجرای برنامه پنج ساله برخی از اقدامات از جمله ساماندهی مشاغل مزاحم شهری باید اجرایی شود، بیان کرد: برطرف شدن مشکلات ترافیکی و غیره نیز از دیگر اقدامات پیش‌بینی شده است.

راشاد خاطرنشان کرد: دلیل اصلی اصرار شورا بر ساماندهی مشاغل مزاحم و بهبود وضعیت ترافیکی به دلیل عدم بروز مشکلات در برنامه پنج ساله است.

وی درباره وضعیت درآمدی شهرداری در سه ماهه نخست امسال با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده عنوان کرد: 20 درصد از درآمدهای پیش‌بینی شده شهرداری زنجان تا پایان خردادماه امسال باید محقق شود.

رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای شهر زنجان با بیان اینکه درآمدهای شهرداری در سه ماهه فصل کاری باید به میزانی باشد که بتوان پروژه‌های پیش‌بینی شده را عملیاتی کرد، گفت: بخش قابل توجهی از این درآمدها از محل دریافت مطالبات شهرداری از بدهکارانی همچون نور و غیره قابل جبران است.

وی تصریح کرد: متاسفانه تاکنون شهرداری اقدام جدی به منظور دریافت مطالبات کلان خود نکرده است.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2564