ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار زنجان با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان

1395/06/14
04/09/2016 01:28:22 ب.ظ

اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار زنجان با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان ديدار و گفتگو كردند.


اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار زنجان با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر زنجان ، آيت ا... علي خاتمي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان در اين ديدار با بيان اينكه هيچ ارگان و نهادي مانند شهرداري و شورا در معرض ديد و توقعات شهروندان نيست اظهار داشت: آرامش و عقلانيت مطلوبي در مجموعه شورا حاكم بوده و اقدامات خوبي نيز صورت گرفته است.

وي افزود: بررسي هاي صورت گرفته نيز حاكي از رضايت شهروندان از مجموعه شورا و شهرداري مي باشد.

آيت ا... خاتمي گفت: استان زنجان داراي رتبه قابل قبولي در شاخص هاي توسعه اي كشور بوده و استفاده از نقدهاي كارشناسانه و سازنده و گسترش روحيه همكاري كمك شاياني به پيشبرد اهداف و ارائه خدمات بهتر خواهد داشت.

رئيس شوراي اسلامي شهر زنجان نيز در اين ديدار ضمن تقدير از حمايت هاي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان اظهار داشت: تمامي اعضاي شوراي اسلامي شهر زنجان در جهت حفظ و اقتدار جايگاه شورا داراي وحدت و انسجام بوده و همدلي و تعامل با ساير نهادها و ارگان ها را در دستور كار خود قرار داده اند.

آراض ضيايي ضمن تقدير از تلاش هاي شبانه روزي هيئت رئيسه قبلي اين شورا گفت: تدوين برنامه ساليانه شورا ، هماهنگي بيش از پيش با شهردار ، گسترش مشاركت شهروندان در بخش هاي آموزشي ، اجتماعي و فرهنگي و نيز سوق دادن شهرداري به سمت درآمدهاي پايدار از برنامه هاي مهم هيئت رئيسه جديد شوراي اسلامي شهر زنجان مي باشد.


نویسنده:Saatchi -- تعداد بازدیدکنندگان: تعداد بازدیدکنندگان: 2574